5441EURD5441EURD

Bezpečnostní schránka Master Lock 5441EURD Bluetooth

4.591 Kč
ZBOŽÍ JE NA SKLADĚ

Kód: 5441EURD

Výrobce Master Lock
Tato speciální bezpečnostní schránka pro uložení klíčů a drobných cenností 5441EURD s možností Bluetooth se ovládá pomocí mobilní aplikace MasterLock™ Vault a Bluetooth připojení. Je zde možnost trvalého nebo dočasného sdílení přístupu s jinými uživateli. Schránka je schopna ukládat historii přístupu a upozorní v případě neoprávněného přístupu. Schránka umožňuje záložní otvírání pomocí kombinace číselné klávesnice. Dlouhá životnost baterie (2 roky) a LED indikace jejího vybití. Schránka je vhodná pro uložení klíčů a hotovosti.


data

Bezpečnostní schránka Master Lock 5441EURD Bluetooth

Tato speciální schránka pro uložení klíčů a drobných cenností 5441EURD se ovládá pomocí mobilní aplikace MasterLock™ Vault a Bluetooth připojení.
Je zde možnost trvalého nebo dočasného sdílení přístupu s jinými uživateli. Schránka je schopna ukládat historii přístupu a upozorní v případě neoprávněného přístupu.
Schránka umožňuje záložní otvírání pomocí kombinace číselné klávesnice. Dlouhá životnost baterie (2 roky) a LED indikace jejího vybití. Schránka je vhodná pro uložení klíčů a hotovosti.

Rozměry (V x Š x H):
vnitřní [mm] 89 x 64 x 44;
vnější [mm] 121 x 76 x 70
Barva: stříbrná/černá

Pro více informací týkajících se produktů a značky MasterLock klikněte na https://www.master-lock.eu/