Adresa:

Teslova 2B/1129 Ostrava 1 702 00

Telefon:

+420 775 553 975

E-mail:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Další informace:

Na uvedené adrese se nachází pouze administrativní zázemí internetového obchodu, neslouží jako výdejní místo ani sklad. V případě potřeby nás prosím neváhejte předem telefonicky kontaktovat.

Nabídka na zboží
Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem, rádi vám poradíme s výběrem. Pro individuální dotazy či poptávku nás neváhejte kontaktovat emailem nebo na naší zákaznické lince. Ochotně a rádi se vám budeme věnovat. Společně jistě nalezneme tu nejlepší alternativu.

Cena
Nalezli jste u konkurence lepší cenu produktu? Chcete realizovat množstevní nákup? Napište nám a my pro vás připravíme speciální nabídku.

Reklamace a vracení zboží:
Reklamujete, vracíte zboží nebo chcete využít servis? Nezapomeňte prosím, že všechny zásilky musí nést iniciály odesilatele a příjemce. Podstatné je také námi přidělené autorizační číslo pro identifikaci zásilky.

Autorizační číslo vám na vyžádání přidělíme na naší zákaznické lince: (+ 420) 775 553 975 nebo zašleme emailem.

Mějte prosím na paměti, že vaše zásilka bez přiděleného autorizační čísla nemusí být úspěšně doručena. V takovém případě nebude odesilatel oprávněn domáhat se jakéhokoliv dalšího nároku spojeného s nepřevzetím nebo nedoručením zásilky.

Kontaktní formulář

Děkujeme! Vaše zpráva byla odeslána. Něco se pokazilo. Zkuste to prosím později. Zadejte prosím správnou odpověď Captcha.