Alarm AJAX

Proč zabezpečovací systém alarm Ajax?

Ochrana proti vloupání. Ochrana proti požáru a CO. Ochrana proti zaplavení. Video dohledový systém. Zabezpečovací systém Ajax se snadno instaluje, přizpůsobuje, ovládá, monitoruje...

Proč zvolit alarm Ajax?

  • Ochrana proti vloupání.
  • Ochrana proti požáru a CO
  • Ochrana proti zaplavení
  • Video dohledový systém

Produkty Ajax jsou navrženy a zkonstruovány od základů a bez jakýchkoliv kompromisů.

Při výrobě produktů Ajax jsou používány jen ty nejkvalitnější a nejmodernější součástky, které jsou zapouzdřeny v odolném a designovém krytu. V kombinaci s unikátními patentovanými technologiemi tak bezdrátový alarm Ajax poskytuje nepřekonatelnou kvalitu výkonu a zabezpečení.

 

Jeweller - žádné dráty, žádné starosti

Díky minimální energetické náročnosti provozu komponentů Ajax vydrží baterie až 7 provozu bez nutnosti její výměny. Komponenty Ajax automaticky regulují vyzařovaný výkon rádiového signálu v závislosti na vzdálenosti od ústředny Ajax Hubu. Tím dochází k výrazné úspoře elektrické energie.

Bezdrátové provedení komponentů Ajax umožňuje jejich rychlou a snadnou montáž na profesionální úrovni, která zabere jen pár minut a nevyžaduje použití žádného speciálního nářadí. Součástí každého balení je navíc i potřebný spojovací materiál. Díky chytrým držákům komponentů SmartBracket zvládne montáž systému Ajax opravdu každý.

Komplexní bezpečnostní systém se snadnou ovladatelností

Zabezpečovací systém Ajax je produktem moderní doby, kdy se výpočetní technika stává neustále komplexnější, avšak její využití se rozšiřuje o to více rychleji.

Zabezpečovací systém Ajax se snadno instaluje, přizpůsobuje, ovládá, monitoruje a co je hlavní... ke všemu stačí jen pár klepnutí prstem na displej Vašeho mobilního telefonu.

Harmonie high-end komponentů a technologií

Produkty Ajax jsou navrženy a zkonstruovány od základů a bez jakýchkoliv kompromisů.

Při výrobě produktů Ajax jsou používány jen ty nejkvalitnější a nejmodernější součástky, které jsou zapouzdřeny v odolném a designovém krytu. V kombinaci s unikátními patentovanými technologiemi tak produkty Ajax poskytují nepřekonatelnou kvalitu výkonu a zabezpečení.

Alarm AJAX

 

 

 

 

   Českobratrská 1805/32, Ostrava 1
   Česká republika
   (420) 775 553 975
   info@kamery-alarmy-detektory.cz
   objednavky@kamery-alarmy-detektory.cz

Instagram

Copyright © 2020 | 365 dnů bezpečí. All Rights Reserved.